Mardin Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Demirtaş: “Okullarımızda ve okullarımızın çevresinde terör propagandasına müsaade etmeyeceğiz”

MARDİN’DE MUHTARLAR VE OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELEN MARDİN VALİSİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ MAHMUT DEMİRTAŞ, OKULLARIMIZDA VE OKULLARIMIZIN ÇEVRESİNDE TERÖR PROPAGANDASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Demirtaş: “Okullarımızda ve okullarımızın çevresinde terör propagandasına müsaade etmeyeceğiz”
159 views
20 Ekim 2021 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mardin’de muhtarlar ve okul müdürleriyle bir araya gelen Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, okullarda ve okulların çevresinde terör propagandasına müsaade etmeyeceklerini söyledi.

Vali Demirtaş, okul müdürleri ve muhtarla bir araya geldi. Programa Vali Demirtaş’ın yanı sıra Mardin Büyükşehir Belediyesi, Genel Sekreteri Murat Süzen ve belediyenin ilgili daire başkanları, İl Emniyeti Müdürü Mahmut Karabulut, MARSU Genel Müdürü Mehmet Songur, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat, muhtarlar ve okul müdürleri katıldı. Vali Demirtaş, okullarda ve okulların çevresinde terör propagandasına müsaade etmeyeceklerini belirtti. Mardin’de terör örgütleri ile olan mücadelelerinin tüm hızıyla devam ettiğini aktaran Vali Demirtaş, “Terör örgütlerinin kendilerine eleman devşirmeye çalıştıkları alanların başında eğitim kurumları da gelmektedir. Bu sebeple terör örgütlerinin bu çirkin planını bertaraf etmek adına okul, veli, öğrenci işbirliğinin güçlendirilmesini sağlamalı, yavrularımızı terörün ve terör örgütlerinin kucağına bırakmamalıyız. Okullarımızda ve okullarımızın çevresinde terör propagandasına müsaade etmemeli, gereken tedbirleri almalıyız. Her konuda işbirliği içerisinde bulunacağımız birinci derece paydaşlarımızın, toplum destekli polis birimlerimiz, mahalle muhtarlarımız, mahallerimizde bulunan imamlarımız, zabıta ekiplerimiz olduklarını unutmayalım. Bu kişilerle münasebetlerimizi sürekli olarak canlı tutalım” dedi.

Muhtarlar gününü tebrik eden Vali Demirtaş, “Yürüttüğünüz tüm çalışmalarda sizlere kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Mardin’deki muhtarlık ziyaretleri ve vatandaşlarımızla buluşma etkinlikleri vesilesiyle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Önümüzdeki dönemde de gelmeye devam edeceğiz. Bu toplantılarda vatandaşlarımızın sorunlarını, muhtarlarımızın sıkıntılarını ilk ağızdan dinliyor ve karşılaşılan durumlara ivedilikle müdahale ediyoruz. Sizden gelen talepler ve bu toplantılardan eklediğimiz çıkarımlar doğrultusunda bugünün ve geleceğin Mardin’ini el birliği ile inşa ediyoruz. Bu anlamda geride bıraktığımız dönemde eğitimden kültüre, sağlıktan turizme, bilimden teknolojiye, tarımdan sanayiye sosyal kültürel ve ekonomik alanlarda birçok adımı hep birlikte atacağız” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.